MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kökspall 12066490
nr 1206 6490
Kökspall
1950-tal. Höjd: 60 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 24 september 2018
kl 19:50:36
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
250 kr
400 kr